فارسیEnglish

 • درباره ما

  رزومه مدیران


  شرکت خدمات دریایی و بندری «آریا بنادر ایرانیان» در سال 1384 با تکیه بر توان بالقوه­ نیروهای بازنشسته و متخصصِ سازمان بنادر و دریانوردی و بهره ­گیری از دانش و توان متخصصین حوزه­ های مختلف بندر و دریا تأسیس شد .

  توسعه فعالیت­های بندری و دریاییِ کشور، ایجاد اشتغال برای جوانان ، از مهم­ترین اهداف شکل­گیری شرکت آریا بنادر ایرانیان بوده است .

  سرمایه­ اولیه­ این شرکت در سال 1384 حدود 2 میلیارد ریال بوده است، پس از بیش از یک دهه فعالیت و کار مداوم، هم­ اکنون سرمایه­ شرکت به 400میلیارد ریال افزایش یافت و طی برنامه­ ریزی­ های انجام شده قرار است تا پایان سال 1396 سرمایه­ شرکت به 3000 میلیارد ریال افزایش یابد .

  فعالیت­های اجرایی شرکت آریا بنادر ایرانیان در سال 1384 با ارایه­ خدمات تخلیه و بارگیری در ترمینال سه بندر انرلی آغاز شد. در ادامه، این شرکت با توجه به تجارب ارزنده­ فعالیت­های دریایی و بندری نیروهای پرتوان خود، اقدام به گسترش دامنه­ فعالیت­های خود کرد، بر همین اساس در سال 1394 کار تخلیه و بارگیری را در ترمینال شماره­ سه کالای عمومی بندر شهید رجایی آغاز کرد .

  پس از اهتمام جدی دولت به فعال­سازی بندر چابهار و تلاش برای گسترش امکانات بندری در این شهر، توسعه و تجهیز فاز یک بندر شهید بهشتی به ارزش 403 میلیون دلار به شرکت آریا بنادر ایرانیان واگذار شد .

  تأمین بخشی از تجهیزات بندری توسط شرکت IPGPL کشور هندوستان است. در این بخش، شرکت هندی با سرمایه ­گذاری مبلغ 85 میلیون دلار، اقدام به خرید تجهیزات و بهره برداری از اسکله ها در بندر شهید بهشتی چابهار خواهد نمود .

  در پی آن در آذر ماه سال 1395 این شرکت با گسترش فعالیت­های خود در حوزه­ خدمات دریایی و بندری، فعالیت خود را در بندر امام خمینی در بخش انبارداری نیز آغاز کرد . فعالیت­های انبارداریِ آریا بنادر ایرانیان در بندر امام خمینی در فضایی مشتمل بر 14 باب انبارِ 9000 متر مربعی و 35 هکتار اراضی آسفالته و گراوری انجام می ­شود .

  ارایه­ مشاوره به شرکت­ها و مجموعه­ های بزرگ خصوصی و دولتی در حوزه­ های مطالعات و خرید ماشین­ آلات مورد نیاز برای عملیات و خدمات دریایی و بندری و همچنین مشارکت و سرمایه­ گذاری در ساخت سیلو و تجهیزات حرکتی در بنادر ، از دیگر فعالیت­ های در حال انجام در شرکت آریا بنادر ایرانیان هستند .

  فعالیت­ های در حال انجام

  - تخلیه و بارگیری ، باربری ، انبارداری ، بارشماری ، خنکاری ، صفافی در بندر شهید رجایی

  - تخلیه و بارگیری ، باربری ، انبارداری ، بارشماری ، خنکاری ، صفافی در بندر انزلی

  - انبارداری مسقف و غیر مسقف در بندر امام خمینی

  - تجهیز و بهره­ برداری از فاز یک بندر شهید بهشتی چابهار

  - مطالعات و خرید ماشین­ آلات مورد نیاز برای عملیات و خدمات دریایی و بندری

  - مشارکت و سرمایه گذاری در ساخت انبار ، سیلو و تجهیزات حرکتی در بنادر

نشر یافته در وب توسط استدیوی هـروف™ نسخه 10.5.784